Miraç Kandili Uygulaması

By | February 10, 2022

Miraç Kandili Uygulaması. Sözlerimizi sosyal medyada durum olarak ayarlayabilirsiniz. Regaip kandili gecesi regaip kandili gecesi.

Miraç Kandili Haberler
Miraç Kandili Haberler from www.haberler.com

Atv ekranlarında 10 mart tarihinde canlı yayın ile prof. *cuma mesajları, *regaip kandili, *berat kandili, *miraç kandili, *kadir gecesi mesajları. Miraç kandilinde yapılacak olan ibadetleri ve okunacak olan duaları sizler için hazırladık.

Ramazan Başlangici 27 Nisan Çarşamba:

Millet olarak, ümmet olarak, insanlık olarak bir virüsle karşı karşıya olduğumuz şu günlerde; İlçe müftülüğü i̇rtii̇bat bürosu ve okuma salonu açilmiştir i̇lçe müftülüğü i̇rtii̇bat bürosu ve okuma salonu açilmiştir. Regai̇b kandi̇li̇ 27 şubat pazar:

Yatsi Namazindan Sonra 12 Rek'at Namaz Kilinir.

Üç ayların ilki olan recep ayının 27. İhsan i̇lhan, dinimizin önemi göstergelerinden olan miraç’ta en güzeli ibadet etmektir.i̇slam dinini yüceltme ve namaz ile bağ kurmak çok önemli.bela ve musibetlerden kurtulmak için ibadet yapmamız gerekiyor, ibadet ile musibetlerden kurtulabiliriz. *cuma mesajları, *regaip kandili, *berat kandili, *miraç kandili, *kadir gecesi mesajları.

Miraç Kandili Programı Saat Kaçta Başlayacak?

Berat kandi̇li̇ 2 nisan cumartesi̇: Miraç kandili özel programı yarın saat 00:20’ de atv ekranlarında program olacaktır. Miraç, i̇slam dininde ve mitolojik anlatımlarında, hz.

Atv Ekranlarında 10 Mart Tarihinde Canlı Yayın Ile Prof.

Muhammed'in göğe yükselip, allah ve öte âlemleri ile görüp. Üç ayların ilki olan recep ayının 27. Ramazan bayrami (2.gün) 4 mayıs çarşamba:

Bereketin Coşkusu, Yükselişin Huzuru Miraç Kandili'nde Peygamber Efendimizin Ve.

Camilerimiz tıpkı vakit ve cuma namazlarından olduğu gibi kandil programı içinde. Miraç kandilinde peygamber efendimiz ve ehli beytin hayatına dair açıklamalar ele alınacak. Bu yaptığımız uygulama sayesinde sevdiklerinizle bu önemli günleri hatırlatan mesajlar paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *