Mirac Kandili Mesajlari Sevgiliye

By | February 11, 2022

Mirac Kandili Mesajlari Sevgiliye. Facebook veya whatsapp gibi resim yolaya bilen programlarınız ile tüm sevdiklerinize yolaya bilirsiniz. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde.

Kandil Mesajları 2016 resimli Miraç Kandili güzel sözleri
Kandil Mesajları 2016 resimli Miraç Kandili güzel sözleri from www.internethaber.com

2021 resimli miraç kandili mesajları ve yeni kandil mesajları yayınlandı. Allah müslüman kardeşlerimizle ibadette yükselmeyi, iyilikte birleşmeyi, cennette görüşmeyi nasip etsin. Bu sayfamızda kandil gecelerinden en önemlilerinden birini daha hazırlıyoruz.

1.1 Müslüman Âleminin Her Yıl Dua Ve Ibadetlerle Geçirdiği Bir Miraç Gecesi Daha Geldi, Çattı.

2022 yılının bir kandili daha geldi çattı tüm islam alemi miraç kandili mesajları 2022 olarak sevdikleri ile paylaşımda bulunacak.peygamber efendimiz hz muhammed’in göğe yükseldiği gün olan mirac kandili öncesi müminler birbirlerine göndereceği en güzel kandil mesajları yazımız da listeledik. Günümüz aydın, kandilimiz mübarek olsun. Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil allah’a kulsun.

Hareketli Kandil Gifleri (1) Hareketli Kandil Mesajları (1) Hareketli Kedi (1) Hareketli Resim (7) Hareketli Resimler (2) Hareketli Resimli Anlamlı Sözler (3) Hareketli Sozler (1) Hareketli Yumurta (1) Hatirla Sevgili (1) Hayatımız Roman (1) Hayırlı Aksamlar Mesajlari (1) Hayırlı Akşamlar Mesajlari (1) Hayırlı Pazarlar (1) Hayırlı.

Gelin sevdiklerinize bu kandilde en güzel mesajlları gönderiniz. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek miraç kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun. Üç aylar içinde algı edilen miraç kandili 10 mart gecesi bütün i̇slam aleminde yakarış ve ibadetler ile ifa edilecek.

Bu Gece, Peygamberimizin Bütün Insanlığı Temsilen Allah’ın Yüksek Huzurana Kabulü Anlamına Gelen Miraç Gecesidir.

En iyi miraç kandil mesajları, miraç gecesi mesajları, miraç kandil smsler, miraç kandil sözleri, miraç kandili • allah (c.c)’ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Bu gecenin, hayrı, bereketi af ve afiyeti ümmeti muhammed’e taşısın i̇nşaallah miraç kandiliniz mübarek olsun.

Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, 2022 Güzel Sözler.

Yer de, gök de duâ üzerine.! Allah'ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Bu sayfamızda kandil gecelerinden en önemlilerinden birini daha hazırlıyoruz.

İslam Alemi Için Büyük Bir Öneme Sahip Mübarek Kandillerde.

Muhammed’in (s.a.s) göğe yükselişini ifade eden bu önemli gün yine aynı coşku ve sevinç ile karşılanıyor. 0 936 4 dakika okuma süresi. Kandil mesajlari 2016 resimli berat kandili guzel kisa smsleri mesajlar ozlu sozler dualar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *